Menu Content/Inhalt
Uz galveno arrow Auditi arrow Tīkla infrastruktūras audits
Tīkla infrastruktūras audits

Tīkla infrastruktūras audits
Tīkla infrastruktūras audits ļauj novērtēt datoru tīkla un ar to nodrošināto pakalpojumu esošo stāvokli.

Kāpēc tas ir nepieciešams?
Tīkla infrastruktūras audits ir lielisks instruments iespējamu risku novērtēšanai pirms kādu globālu izmaiņu veikšanas. Ja Jūsu rīkojumā ir visa informāciju par infrastruktūru, ir iespēja iepriekš sagatavoties un minimizēt dīkstāves laiku.
Piemērām, notiek biroja pārvākšanās. Kas ir jādara, lai nodrošinātu kolektīvam pilnvērtīgs darba apstākļus jau no pirmās dienas? Ir skaidrs, ka nepietiks ar tehnikas izņemšanu no kastes un pieslēgšanu rozetei.
Kādas kabeļu infrastruktūras izveide ir nepieciešama darbinieku vajadzībām? Kā nodrošināt darbinieku pieeju Interneta tīklam, kas tam ir vajadzīgs? Vai uzņēmumam ir pakalpojumi, kas ir pieejami no „ārējas pasaules”?
Ja atbildes uz šiem jautājumiem ir pieejamas, Jūs varat saplānot Jūsu uzņēmuma „informācijas” daļas pārvākšanos bez liekiem sarežģījumiem.
Citiem vārdiem sakot, šīs audits ir veids kā apkopot visu informāciju par to, kādi servisi ir izmantojami un kā tie ir saistīti viens ar otru. Sākot no tīkla rozetēm līdz nepārtrauktai pieejai Interneta tīklam.

Cik tas maksa?
Atkarībā no esošās sistēmas sarežģītības maksa par tīkla infrastruktūras auditu var variēties no 150 līdz 4000 Ls. Cenas gala versija tiek nosaukta tikai pēc personīga situācijas novērtējuma kopā ar klientu.